Kolorowe spodnie dla facetów

Na samym początku trzeba głośno i dobitnie stwierdzić, że kolorowe spodnie męskie to żaden obciach. Niestety, dzisiaj wielu mężczyzn nadal boi się kolorowych spodni, ponieważ kojarzą się one z modą kobiecą. Aby móc nosić takie spodnie facet powinien być, przede wszystkim, pewny siebie. Tylko wtedy będzie dobrze się czuł w kolorowych spodniach. Aby dobrze wyglądać w takim fasonie spodni, każdy facet musi być w pełni przekonany do tego, że chce spodnie w niestandardowym kolorze, i że z tego powodu nie będzie miał żadnych kompleksów. Żaden mężczyzna, który sprawia wrażenie zawstydzonego swoim ubiorem, nie będzie wyglądał modnie i stylowo.

Jak nosić kolorowe spodnie?

Wybierając kolorowe spodnie męskie, można wybierać w wielu fajnych i soczystych barwach. Ważne jest to, co potem do tych spodni dobierzemy. Jeśli spodnie mają być konkretne i rzucające się w oczy, góra musi być stonowana i spokojna. W takim stroju musi być zachowana równowaga. Jeśli chodzi o kolory spodni: panowie mogą wybierać między różnymi odcieniami: czerwonym, niebieskim, zielonym, fioletowym, jasnobrązowym. Do kolorowych spodni sprawdzą się jednokolorowe trykoty lub koszule. Czasami można dopasować koszulę w delikatną kratę.

Kolorowe spodnie powinny kojarzyć się przede wszystkim ze stylem nieoficjalnym. Mimo to, z pewnością można do nich dopasować marynarkę lub elegancki męski sweter. Nieustannie trzeba pamiętać o zasadzie stonowanej kolorystyczne górnej części stroju. Do kolorowych spodni, niezależnie od ich barwy, zawsze sprawdzi się czarna sztruksowa lub tweedowa marynarka, a pod nią jednolita koszula.

Ważnym elementem stroju jest także pasek do spodni. Niektórzy panowie mają ich w swojej szafie naprawdę sporo. Jaki pasek będzie odpowiedni do kolorowych spodni? Obowiązkowo w jednym kolorze. Niezależnie od koloru spodni, warto stawiać na klasyczne paski: czarne lub ciemnobrązowe, najlepiej skórzane lub skóropodobne. Wybierając taki pasek, zawsze będziemy mieć pewność, że będzie pasować. Dlaczego mężczyźni nie powinni dobierać kolorowego paska? Ponieważ w zestawieniu ze spodniami w żywym kolorze, cała stylizacja będzie wyglądać śmiesznie, a osoba je nosząca bardziej niż modnego mężczyznę, będzie przypominać klauna.

Równie ważną częścią stroju są buty. Tutaj także nie panie żadna nowa informacja: buty muszą być w stonowanym kolorze. Mogą być czarne, brązowe, beżowe, granatowe. Kolor musi być dobrany i dopasowany do koloru spodni. Nie zestawiajmy kolorów, które ze sobą zbyt mocno kontrastują i w efekcie „będą się gryzły”. W przypadku noszenia kolorowych spodni, każdy facet musi pamiętać o równowadze i zachowaniu złotego środku między modnym i naprawdę fajnym kolorem spodni, a stonowaną resztą ubrań. Nadmiar kolorów sprawi, że całość będzie wyglądać komicznie.