Klasyczne czarne spodnie

Czarne spodnie to taki „must have” każdego faceta. Tak jak każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie czarną sukienką, tak każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie czarne spodnie. Odpowiedź jest oczywista: pasują do wszystkiego, na każdą okazję, sprawdzą się w ogromnej ilości przeróżnych stylizacji, na dodatek niezależnie od stylu ubierania się danego faceta, można je włożyć i zachować ciągle swój własny styl. Czarne spodnie mogą być wykonane z konkretnego materiału, popularne są popularne są dżinsy lub tzw. materiał garniturowy. W szczególni ten drugi typ spodni uchodzi za bardzo elegancki i klasyczny. Często takie spodnie są zaprasowane w kant, co oznacza, że są bardzo szykowne i można je wkładać na ważne wyjścia.

Oczywiście, właściwie każdy fason spodni może występować w czarnej wersji. I tak, możemy znaleźć klasyczne męskie bojówki oraz rurki (które przecież słyną ze swej oryginalności i różnych kolorów), znajdziemy także czarne spodnie lniane (czyli letnia elegancja w najwyższym wydaniu, na dodatek na czarnym lnie nie widać aż tak zagnieceń). Czarne spodnie to jednak przede wszystkim klasa, szyk oraz model typowo wizytowy: sprawdzi się na randkę, wypad do sklepu, pójście do pracy czy na ważną rodzinną uroczystość. Wszystko zależy od tego, co do nich założymy.

Co pasuje do czarnych spodni?

Będą pasować różnego rodzaju marynarki z różnych materiałów. Odpowiednie będą także męskie płaszcze, kurtki, kamizelki, swetry rozpinane, koszule. I, oczywiście, właściwie w każdym kolorze, ponieważ do czarnego pasuje wszystko (drodzy panowie – zapytajcie swoje żony, każda kobieta to potwierdzi). Klasyczna elegancja to zestawienie czarnych spodni z jasną, np. białą, koszulą i krawatem. Zestaw idealny na każde święto, małe i duże. Każdy facet będzie w tym wyglądał szykownie, gustownie oraz wykwintnie.

Warto unikać zestawień czarnego z czarnym., chyba że akurat taka stylizacja jakiemuś panu wpadnie w oko. Czarne spodnie zestawione z czarną górą wygląda nieco przygnębiająco. Dobrze jest rozjaśniać swoją stylizację, ubierać niego jaśniejszą górę, najlepiej wzorzystą. Ze spodniami w jednolitym czarnym kolorze, warto i dobrze jest zestawiać koszule w kratę lub paski, wzorzyste swetry czy marynarki z łatami na łokciach. Ponieważ czarne spodnie to klasyka oraz krój niezwykle uniwersalny, śmiało można eksperymentować. Co więcej, czarne spodnie będą pasować na każdą porę roku. Bez problemu można znaleźć czarne spodnie cieńsze czy grubsze, węższe czy szersze… Każdy facet powinien znaleźć idealny fason czarnych spodni dla siebie. Chyba nie trzeba już przekonywać do tego, że czarne spodnie będą odpowiednie dla każdego faceta, jest to powszechny fason, że zarówno wysocy, jak i niscy, powinni znaleźć dobry rozmiar dla siebie.